HAKKIMIZDA

MEYA CAM BALKON SİSTEMLERİ, 2006 yılında Diyarbakır’ da kurulmuş bir firmadır. Firma kurulmadan önce aileden gelen köklü ticari ahlak ve birikim temel alınmıştır. Bu temel üzerine inşa ettiğimiz firmamız kısa sürede çok yol almış, alanında söz sahibi olmayı başarmıştır. Firmamız kullandığı malzeme kalitesi, fiyatı ve hizmeti ile ulusal bazda rakipleri ile rekabet edebilecek seviyededir.

Firmamız, Diyarbakır merkezde bir ofis ve fabrika ile toplam 1000 m2 lik alanda, 4 montaj, 3 üretim olmak üzere toplam 7 teknik eleman, 3 halkla ilişkiler elemanı ile hizmet vermektedir. Fabrikamızın cam balkon üretim kapasitesi 250 m2/gün dür.

Firmamız bünyesinde faaliyet gösteren, MEYA ALUMİNYUM RAY KAPAK VE PROFİL SİSTEMLERİ, kurulduğu günden beri bölgede önemli bir pazar payı elde etmiştir. Müşterilerimizin, üretici firmaların uzaklığına ve yüksek fiyatlara rağmen aldığı ürünler, daha uygun bir fiyata güleryüzlü bir ekip desteği ile önlerine sunulmuştur. Firmamız 700 çeşide yakın alüminyum mobilya profil satışını gerçekleştirmektedir.

Aynı zamanda firmamız boy profil olarak her türlü alüminyum profillerini, küpeşte korkuluk parçalarını satmaktadır.